oferty pracy

Przedstawiciel handlowy House Detailing

Szukamy przedstawiciela handlowego, który swobodnie czuje się wśród ludzi i posiada wysokie umiejętności sprzedażowe. Uwielbiamy ludzi pracowitych i z pasją oraz zaangażowaniem w powierzone obowiązki. U nas każdy dzień może być dla Ciebie pełen pozytywnych niespodzianek i to wszystko w fajnej atmosferze;) Zainteresowany? Czytaj dalej.

Zakres zadań
  • prezentacja produktów z zakresu chemii gospodarczej House Detailing
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów hurtowych
  • doradztwo i sprzedaż
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
  • negocjowanie warunków sprzedaży
  • realizacja planów sprzedażowych
Szukamy osoby, która
  • posiada doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • jest zainteresowana pracą przede wszystkim „w terenie”
  • potrafi i lubi rozmawiać z ludźmi oraz budować z nimi relacje
  • posiada prawo jazdy kat. B
  • posiada umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i reprezentacyjne
  • charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, rzetelnym podejściem do swoich obowiązków i poczuciem odpowiedzialności za powierzone zadania
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawa + prowizja od sprzedaży
  • interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

CV prosimy o wysłanie na adres

office@housedetailing.eu